Paliwa

„Profus Management” ma bogate tradycje w handlu ropą naftową i produktami pochodnymi. Przez wiele lat wizytówką w tym segmencie był obrót paliwem lotniczym, ale firma nie pozostała obojętna na dynamiczny rozwój rynku. Dziś sztandarową ofertą jest gaz płynny, a wkrótce na pierwszy plan mogą wysunąć się inne płynne paliwa, na które popyt nie maleje.

„Profus Management” posiada koncesję na obrót paliwami wydaną przez Urząd Regulacji Energetyki i skrupulatnie przestrzega międzynarodowych reguł handlu obowiązujących w tej branży, skatalogowanych pod nazwą „Incoterms 2010”, jednakże uwzględniających późniejsze zmiany w kodeksie. Na liście stałych współpracowników „PM” nie brakuje najbardziej cenionych potentatów w branży.

Największą aktywność firma przejawia na wschodniej granicy kraju. Brześć-Małaszewicze i Jagodzin-Dorohusk są ważnymi punktami na mapie „Profus Management”. Bardzo istotnym ośrodkiem handlowym jest także Gdańsk. W ofercie znajduje się najwyższej jakości produkt importowany z Kazachstanu i Ukrainy. To propan, butan i mieszanka obydwu gazów.

Główne biuro handlowe znajduje się w Warszawie przy ulicy Okopowej 58/72, w Klif Tower na 10. piętrze. (kod pocztowy: 01-042 Warszawa). Dyrektorem odpowiedzialnym jest Anna Wyrzykowska (0 601 290 697). Oferty można kierować na adres korespondencyjny, a także telefonicznie (kontakt: 022 5369274 lub 022 5369272) i pod nr faksu (022 6350188).